Mänguri sülearvuti Acer Nitro 5

Alla 1000 euroste mängurite sülearvutite kategoorias on Acer Nitro AN515-52 üks paremaid valikuid. Allolevalt annab e-pood Kaup24 lühida ülevaate, miks seda arvutit võib mõne pisikese mööndusega oma klassi heaks valikuks pidada. Vaata arvutit Kaup24 e-poes.Vaata arvutit Kaup24 e-poes.

Mänguri sülearvuti Acer Nitro 5

Kuna tegu on mänguritele mõeldud laptopiga, siis vaatleme ka mänguritele olulisemaid näitajaid - nagu näiteks jõudlus, ekraan ja aku.

Laptopi välimus

Alustame kõige silmatorkavamast - välimusest. Õnneks pole see nii väljakutsuv, kui paljude teiste sama tüüpi arvutitel. On küll süsinikkiud imitatsiooni ja veidi punaseid lisaelemente, kuid suures plaanis üsna tavaline sülearvuti. Peale vaadates saab aru küll, et tegu on mänguri laptopiga.

Ekraan

Teiseks ekraan. See on 15,6 tollise diagonaaliga ning matt. Mängurile vägagi mõnus kombinatsioon. Lisaks on ekraan Full HD resolutsiooniga, mis edastab puhtaid värve ja reaalseid detaile ebareaalses mängumaailmas.

Edasi aga juba olulisemate näitajate juurde - mis tehnika arvutil sees on ja kuidas see töötab.

Jõudlus

Nitro 5 mudel on saadaval mitmetes konfiguratsioonides, alustades Coffee Lake quad-core protsessoriga, 8 GB RAM-iga ning Nvidia 1050 graafikakaardiga.

Testide tulemusi ja teisi huvitavaid näitajaid leiad ultrabookreview.com arvustusest.

Aku

Ka aku näitajad on sellise jõudlusega laptopi kohta päris head. Ultrabookreview andmetel peab see 48 Wh aku vastu rohkem kui ühe tunni tugevat mängimist või lausa 8 tundi videovaatamist täisekraanil.

Jahutus ja müratase

Jahutussüsteem pole muutunud võrreldes eelmise Nitroga. See on ikka kahe ventilaatoriga, mis on jaotatud CPU ja GPU peale. See lahendus töötab ideaalselt igapäevaste tegevuste juures. Veidi nõudlikumate tegevuste korral aga jääb sellisest lahendusest vajaka. Kuigi väline kest jääb suhteliselt jahedaks, läheb arvuti sees päris kuumaks - ligi 90 kraadi CPU puhul ja 70+ kraadi GPU puhul. Mis omakorda tähendab, et ventilaatorid hakkavad üsna kõvasti undama (kuni 50-51 dB). Selline müra aga nõuab oma tegevuste kuulmiseks juba kõrvaklappe. Ventilatsiooni vuhin koormuse all on üks kerge miinus Nitro 5 puhul.

Kõlarid

Miinuspoolele (või siis mitte just plusspoolele) võib kanda ka kõlarid. Ei midagi erilist ega ka midagi positiivset. Kui heli maksimumi keerata, siis see kostab hästi, kuigi kvaliteet on pigem "plekine" ja madalamad toonid ei kosta hästi välja.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kui on soov leida mõistliku hinnaga kuid siiski mängimiseks sobilik sülearvuti, siis Acer Nitro on kindlasti konkurentsis. Kui oled nõus mööda vaatama neist mõnest pisemast kiiksust, mis eelnevalt mainitud sai, siis selle masina soetamine on kindlasti mõistlik valik.

E-pood Kaup24 - säästa aega ja raha!

04.02.2018 00:00
Sisuturundus

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.