Kuidas tehisintellekt kujundab online-hasartmänge

Vaid mõned aastakümned tagasi, kes oleks võinud ette kujutada, et midagi nii futuristlikku kui tehisintellekt ja masinaõpe muutub tänapäeva ühiskonna erinevate segmentide jaoks sagedaseks ja oluliseks teemaks? Kõrgtehnoloogia tööstusharud, nagu robootika või virtuaalne meelelahutus koos online kasiinode ja online-slottidega, on suurepärased näited masinate tõusvast võimsusest. Kas Terminaator õpib tulevikus hasartmänge mängima? Ja kas ta saab vihaseks, kui ta kaotab inimesele? Nii hirmsad kui nad ka olla võivad, ei saa neid küsimusi enam tähelepanuta jätta.

Kuidas tehisintellekt kujundab online-hasartmänge

Tehisintellekt on juba mõnda aega siin olnud ja interneti hasartmängu tööstus oli esimeste seas, kes selle saabumist tervitasid.

Hasartmängu tööstus on kohanenud tarbija maailma esilekerkivate trendidega, seetõttu pole üllatus, et nii põhjapanev kui tehisintellekt, on mõjutanud online-hasartmängude ökosüsteemi.

Hasartmängud on tohutult arenenud alates selle moodustamisest ja Hiinas mängitavatest juhuslikest mängudest, kuni praeguste aegadeni, kus me saame nautida slotte, ruletti, baccarat, õnneratast, pokkerit, täringuid ja palju muid mänge.

On vaieldamatu, et me avalikustame märkimisväärse hulga andmeid oma igapäevaelu kohta. Info veebisaitide kohta, mida külastame, reklaamid, millele me reageerime, ostud, uuendused, mida postitame sotsiaalvõrgustikesse, ja paljud muud asjad teavitavad turundajaid üsna palju meie tarbivast potentsiaalist. Seetõttu on andmete kogumine ja analüüsimine muutunud turunduse tulemuslikkuse optimeerimiseks ülioluliseks.

Andmed on väga olulised ka hasartmängu tööstuses. Firmad investeerivad aega ja raha andmete kogumiseks ja analüüsimiseks, kuna tööstus on tihedalt seotud statistilise tõenäosusega, on väga kasulik, et kasiinooperaatorid ja tarkvaraarendajad oleksid teadlikud oma potentsiaalsete klientide vajadustest.

Kui asi puudutab arvutusi, siis inimaju ei suuda arvutit võita. Tegelikult me oleme üle koormatud informatsiooniga, mida me lihtsalt ei oska analüüsida. Seetõttu võib tehisintellekti tarkvara saada täiuslikuks abivahendiks tarbijaharjumuste analüüsimisel ja ennustamisel, et millised tooted võiksid tulevikus huvitavad tunduda.

Veel üks aspekt, kus tehisintellekt võib hasartmängu tööstusele kasu tuua, on võimaluste loomine. Tehisintellektitarkvara kogutud andmeid analüüsinud oskuslike ekspertidega saavad online kasiino operaatorid pakkuda mängijatele ülimalt realistlikke šansse.

Sellest hoolimata ei saa tehisintellekti mootoreid kasutada mitte ainult operaatorid, vaid on olemas ka teenuseid, mida saavad kasutada mängijad, näiteks Sharkscope analüüsib online pokkeri andmeid ja pakub statistikat, et mängijad saaksid võita sagedamini ja suuremaid summasid.

Eelnevat arvesse võttes võib öelda, et tehisintellekt ei ole ainus abi allikas: robotid on juba õppinud, kuidas võita tõelist inimest, see sai võimalikuks tehisintellekti tarkvara õppimise tõttu, et pidevalt kohaneda oma nimvastastega.

Suur osa vastuoludest hasartmängude kohta on seotud sõltuvuse küsimusega. Tehisintellekti arenguga võib olukord märgatavalt paraneda. On olemas selline tarkvara nagu BetBuddy , mis aitab mängijal, kes kaldub sõltuvusse ennetades negatiivseid tagajärgi. Ta tuvastab ohud enne, kui probleem liiga tõsiseks muutub.

Hasartmängutegevuses osalevate inimeste levinuim vanuseraamistik on 35-64 aastat. Sellise tehisintellekti kui virtuaalse reaalsuse laiendamisega võib see raamistik hõlmata nooremaid vanuseid, sest noorematel põlvkondadel on suurem huvi eelkõige digitaalse ja virtuaalse reaalsuse vastu. On leitud, et mida noorem inimene on, seda enam eelistab ta mängida onlines mängimise üle. Seetõttu on tõenäolisem, et nooremad

Tehisintellektil on suur potentsiaal viia hasartmängu tööstus põnevatesse uutesse suundadesse. Isegi oma suhteliselt nasistlikul kujul mõjutab ja kujundab see juba seda, kuidas arendajad vaatavad mängu uuendusi, et tulevasi põlvkondi lõbustada. Edasi minnes on oodata vähem inimlikku puudutust!

18.12.2018 00:00
Sisuturundus

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.