Mis CEBITil juhtuma hakkab?

Ametlikust ja tõsisest tehnikamessist innovatsiooni- ja digifestivaliks muutuv CEBIT toimub 11.-15. juunini Hannoveris. Mis tänavusel suursündmusel toimub?

Mis CEBITil juhtuma hakkab?

CEBITi esimene päev, 11. juuni, on suunatud konverentsikülastajatele ja ajakirjanikele. Selle päeva ettekanded keskenduvad Euroopa ees seisvatele digitaalsetele väljakutsetele. Avapäeva peaesineja on IBMi tegevjuht Ginni Rometty, kuid põnevaid ettekandeid jätkub terveks päevaks. See on avalöök järgevale kolmele ärisuunitlusega festivalipäevale.

12. juunil avab uksed d!campus – CEBITi tukslev süda. Teisipäevast reedeni esinevad seal paljud tuntud nimed muusikamaailmast. See on paik, kus networking kohtub tänavatoiduga ja äri festivalimeluga. Teisipäevast reedeni toimuvad seal erinevad näitused, konverentsid ja õhtused üritused, mis pakuvad võimalusi lahutada meelt ja tutvuda uute koostööpartnerite ning klientidega.

“Digi-reedel” ehk 15. juunil avab CEBIT uksed laiemale avalikkusele. Oodatud on kõik tehnoloogiahuvilised inimesed. Sel päeval leiavad aset hackatonid programmeerijatele, võistlused droonipilootidele ja värbamisüritused tudengitele ning IT-professionaalidele.

Vaata uuenenud CEBITi kohta lähemalt www.cebit.de

Soodushinnaga messipileteid saab soetada Saksa-Balti Kaubanduskojast:

25.04.2018 00:00
Sisuturundus

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.