CEBIT 2018 – argisest ärimessist vingeks suvefestivaliks!

Tänavu 11.-15. juunini Hannoveris aset leidev CEBIT on läbi tegemas totaalset kontseptsioonimuutust. Messist festivaliks tähendab äri ja meelelahutuse varasemast tihedamat sidumist või nagu parimatel juhtudel öeldakse – meeldiv saab ühendatud kasulikuga.

CEBIT 2018 – argisest ärimessist vingeks suvefestivaliks! 2

Siiski ei tasu arvata, et aastakümnete taha ulatuva suurürituse tuum on kaduma läinud. Vastupidi, ärilised fookused on ehk varasemast selgemaltki paigas ja need on võtnud selgema vormi. Moodne CEBIT on jagatud neljaks suunaks.

d!conomy keskendub digitaliseerimisele ja innovatsioonile. See on koht, kus jagatakse parimaid teadmisi kuumimatest trendidest, leitakse inspiratsiooni ja muidugi tehakse äri!

d!tec koondab start-up’induse kireva maailma. Tutvustatakse ja tutvutakse kõige äärmuslikumate uute tehnoloogiate ja ideedega, mis muudavad nii majandust kui ühiskonda. Siit algab tulevik!

d!talk pakub lava ja auditooriumi digimaailma suurimatele staaridele ja rajumatele uuendajatele. Rohkem kui kümnes teemahallis jagavad nad asjakohaseid teadmisi ja oma visioone, pakuvad kaasamõtlemist ja inspiratsiooni.

d!campus – mõnus keskkond on see, mis teeb kasulikust ka meeldiva. Elav muusika, virtuaalmaailm, tänavatoit ala parimatelt ja muidugimõista parim paik suhtevõrgustiku täiendamiseks!

Lühidalt CEBIT 2018 kokku võttes: on igaühe enda otsustada, kas puhkus on töö või töö on puhkus. CEBIT 2018 ühendab need mõlemad ja paremat põhjust festivalist osas saamiseks on raske leida.

Vaata uuenenud CEBITi kohta lähemalt www.cebit.de

Soodushinnaga messipileteid saab soetada Saksa-Balti Kaubanduskojast:

Tel: +372 6276 944

E-mail: marge.aedna@ahk-balt.org

01.01.2018 00:00
Digi

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.