Nahutame natse! 1

Ra Ragnar Novod

Nahutame natse!

Suurem, kurjem ja vajalikum järg.

„Wolfenstein II: The New Colossus” on järg 2014. aasta MachineGamesi ja Bethesda uuele kujutlusele klassikalisest seeriast. Kui toona kandis mäng alapealkirja „The New Order”, viidates sellega „Wolfensteini” seeria ümbersünnile, siis järgmise osa pealkiri ütleb kohe ära, millega tegu: suurte ambitsioonidega hiiglasega, mis tõestab taas, et hullumeelne tulistamismäng saab olla ka väga meeldejäävate karakterite, mõjuva loo ja kaugeleulatuva sõnumiga, mis tahab ja julgeb ühiskonna kohta midagi tabavat öelda.

Üllatusi täis

„Wolfensteini” järjes on koht, mis võtab hästi kokku kogu senise seeria, aga kuna teine osa on niivõrd pöördeline, et sellest ei saagi peaaegu ilma spoilereid kasutamata rääkida, siis piirdun ainult ühega, sest see ei riku pea 20tunnist elamust mitte kuidagi. Nimelt jätkab teine osa täpselt sealt, kus esimene pooleli jäi: mitte kellegi üllatuseks on William Blazkowicz ehk B.J. (Brian Bloom) elus, kuigi terveks teda just nimetada ei saa. Võitlus natside vastu jätkub uueks baasiks muutunud allveelaevas, kuid minevikudeemonite tõttu Hitlerist veelgi hullema juhi Frau Engeli kätte lõksu sattunud B.J. võetakse ühe hetkel vahi alla ja viiakse kohtu alla.

Loe edasi jaanuari Digist.

07.01.2018 00:00
Mängud

Kommentaarid

tere 7 kuud tagasi
tundub pönev

©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.