LG ei tee meile enam telefone 1

Aga jätab meile veidrad kõlarid

LG ei tee meile enam telefone

Lahkumine

LG ei too enam meie turule ehk Baltimaadesse telefone ja põhjendus oli naljakas: et tugevdada enda positsiooni Euroopas, lahkub LG meie juurest. See tähendab seda, et ametlikult LG enam meile nutitelefone müügile ei too ja tõenäoliselt ei saa mobiilioperaatorid neid peagi, kui laovarud otsas on, enam müüa.

Garantii kestab edasi

Kes aga on endale LG telefoni ostnud, see muretsema ei pea, garantii kestab edasi. Tõenäoliselt müüakse muidugi LG telefone ka Eestis edasi ja LG päriselt telefoniturult ei lahku. Näiteks LG G5 on nüüd Klickis müügis naeruväärselt madala hinnaga 449 eurot.

Kohe uus tippmudel

Lahkumise teeb raskemaks teadmine, et kohe peaks saabuma müügile LG uus tippmudel V20, mis on esimene nutitelefon, mis tuleb karbist välja Android 7.0-ga. Meil on LG lahkumise üle väga kurb meel, sest nad julgesid proovida erinevaid asju, näiteks kaardus telefon Flex, nuppudega lahtikäiv telefon või moodulitega G5.

Kõlarid tulevad

Küll aga kuulutas LG välja kolm uut Bluetooth-kõlarit PH2, PH3 ja PH4, mis näevad välja üsna veidrad. PH4 on tavaline silindrikujuline 16vatine kõlar, mis on ka pritsmekindel. PH3 aga on juba täiesti territooriumil, mis peaks kuuluma küünaldele. PH2 näeb välja nagu üks pontsakas ümmargune küpsis.

Hinnad pole veel teada

Kõlarite hinnad jäävad arvatavasti odavamas otsas 40 euro kanti ja küündivad üle 100 euro. Müügile peaksid need Bluetooth-kõlarid tulema septembri lõpus, kuid kas ja millal need Eestis müügile tulevad, ei ole veel teada.

15.12.2017 00:00
Värske kraam

Kommentaarid

tarmo 1 aasta 6 kuud tagasi
Millal LG tagasi tuleb?

©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.