OnePlus 3

Kas parim telefon 400 euro eest?

OnePlus 3

Seekord ilma kutseteta

OnePlus sai hakkama fenomenaalse trikiga: müüs esimesed kolm telefoni kutsetega ja tekitas sellega oma telefonide vastu nii suurt huvi, et ka nüüd, kui nad kutsete süsteemist loobusid, pööratakse igale OnePlusi uuele mudelile kõrgendatud tähelepanu.

Alumiiniumkorpus

OnePlus 3 on õhem ja kergem kui OnePlus 2 ja vanema mudeli vahetatava tagakaane asemel on nüüd alumiiniumist valatud korpus. Tagaküljel on kaamerakühm, mis seekord ei ole peidetud kumeruse sisse, nagu see oli OnePlus 2-l.

AMOLED-ekraan

AMOLED-ekraan on teistsuguse tehnoloogiaga kui OnePlus X-il ja firma sõnul on see palju parem. Ekraani suurus 5,5 tolli on sama mis OnePlus 2-l, sama on ka ekraani eraldusvõime. Ekraani värviesituse kohta on tulnud vastuolulisi andmeid, Digi ootab hinnangu andmisega seni, kuni saame telefoni testida, loodetavasti juba järgmises numbris.

Parem kaamera

16megapikslise kaamera valgusjõud on sama mis OnePlus 2-l, nimelt F/2,0, kuid pildikvaliteet on parem. OnePlus 2 kaamera ei olnud halb, kuid OnePlus 3 kaamera peaks olema lausa hea. Samsungi ja Apple’i parimate telefonide kaameratega see ei võistle, kuid võib oma hinnaklassis olla väga arvestatav tegija.

Parem jõudlus

Qualcommi võimsat protsessorit Snapdragon 820 ja graafikakiipi Adreno 530 on selles hinnaklassis väga harva näha. Tarkvara ja kiibistiku koostööd on lihvitud ja OnePlus 2 kasutajaile muret teinud teatud tingimustes kunstlikku kiiruse piiramist selles telefonis pole.

Ohtralt mälu

OnePlus 3 on saadaval 6 GB muutmälu ja 64 GB sisemäluga. Sellest peaks keskmisele kasutajale olema küll ja küll. Kahjuks on uuest mudelist kaotatud mälukaardipesa ning võimalus oma pilte ja videoid mälukaardile talletada ning sisemälu sel moel rakenduste jaoks vaba hoida.

Kiirlaadimine

Sisseehitatud 3000 mAh aku on väiksema mahutavusega kui OnePlus 2 3300 mAh aku, kuid kiibistik on energiasäästlik ning telefon toetab kiirlaadimisrežiimi, mis võimaldab poole tunniga täis laadida 63% akut.

15.12.2017 00:00
Värske kraam

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.