Foorum ja koduleht

Poltergeist 5 kuud 3 nädalat tagasi
Tere.Mis `porr ` see nüüd on?Digil oli korralik foorum,mis pandi kinni.Nüüd üritab keegi miskit uut alustada.Läinud rong kahjuks!See kodulehe osa jääb üldse arusaamatuks.
itra 4 kuud 2 nädalat tagasi
Vähemalt üritatakse midagi , vb feilib, vb mitte, eks näeb. Kasutajate omamise võimalus on igatahes väga vajalik et siin sellest foorumist asja saaks!
r1243 4 kuud 2 nädalat tagasi
see foorum on siin juba pikemat aega minu teada kükitanud, lihtsalt absoluutselt keegi ei viitsi seda kasutada. kuna mind ignoreeriti toimetuse poolt täielikult, kui neilt algse foorumi sulgemise järgi seletust küsisin, siis mina siit midagi uut ei oota.
r1243 4 kuud 2 nädalat tagasi
igaks juhuks mainin ära ka kunagiste [digi] loojate analoogse mölakanali: geenius.ee/uudis/avasime-oma-avaliku-jututoa-geeniuse-tagatuba/
poltergeist 4 kuud 1 nädal tagasi
Üritasin ka saada infot eelmise foorumi sulgemise kohta.Ajakirja toimetusest ei vastatud midagi.Raske saab olema siin taasluua foorum.
GreyShark 4 kuud tagasi
Mnjaa.... Vanad head ajad. :D
Corpy 1 kuu 1 nädal tagasi
Olen vist rongist maha jäänud paar kuud. Tervitan vanu foorumlasi ja langetan pea foorumi enda kadumisele.
Hunt 6 päeva 1 tund tagasi
Olen teie ajakirja Digi lugeja ja ka jälgia,
Sooviks saada teada mida teie arvate online mängust Warframe?
Kas võiks keegi teadjad inimene sellest ka Digi ajakirjas mõne loo kirjutada???

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.