[digi] digitaalseks

Tarvo 1 aasta 7 kuud tagasi
Millal tuleb aeg, kui saab [digi] ajakirja digitaalsel kujul tellida? Paberil tellimine tundub sellise sisuga ajakirja puhul nii ajast ja arust.
Kaspar 1 aasta 7 kuud tagasi
Tarvo mõtted on õiges suunas, Digile ei ole vastast eestis kuid kuutasu eest internetist oleks iga kuu kindel huviline.
Allank7 1 aasta 7 kuud tagasi
Täitsa nõus.
Indrek 1 aasta 6 kuud tagasi
Kohe telliks
Vaatleja 1 aasta 4 kuud tagasi
Ei näe mingit probleemi lugeda ajakirja paberkujul. Mis ajast me niivõrd saamatuks oleme muutnud, et isegi ajakirja käes hoida ei suuda? Kas ekraani ees veedetud ajast jääb tänapäeval väheks?
hammasratas 1 aasta 4 kuud tagasi
Aastaid tagasi vanas digi foorumis vist räägiti sellest, et mõeldakse selle peale, aga midagi tehtud pole
JAN 1 aasta 2 kuud tagasi
Probleem selles, et tahaks vanemaid numbreid lugeda, näiteks kui kätte satub selline seade, millest aasta tagasi kirjutati.. Varem olid vanad numbrid PDF kujul üleval ja väga kasulik oli.
Aare 1 aasta 2 kuud tagasi
Ka mina ootan digi [digi] pikisilmi. Ei jõua ära oodata.
Eelised: ei kuluta loodusresurssi; ei risusta loodust; ei võta füüsilist ruumi; ei kogu tolmu ja alati kättesaadav.
kusti 1 aasta tagasi
tundub et see foorum elab omas mullis ja päriseluga pole midagi pistmist... ütle mida tahad, vastuseks on vaikus, või kaja, mida tekitavad mõned kaasamõtlejad.. keda jääb järjest vähemaks...
Lärri 1 aasta tagasi
Võib olla pruugiks isegi digiversiooni, omad eelised sel võiksid olla. Eelkõige just asjaolu, et mingitel mõttetutel ooteaegadel on telefon ikka käepärast ja siis saaks aega efektiivselt kasutada. Aga kas keegi oskab mõne kasutuskõlbliku näite tuua väljaandest, mida tõepoolest digitaalsel kujul söödavalt esitletakse? Enamasti on need digiversioonid erakordselt vastikut kasutajakogemust pakkuvad ju? Pdf-kujul žurnaali tarvitamine telefoni kaudu jääb selgelt sadomasohhismi valdkonda, aga ka igasugu äpiversioonid pole ka seni millegi kutsuvaga hiilanud.
Paks Pauliineke 9 kuud 2 nädalat tagasi
Tere!
Olen sama mure ees - kolleegi soovituse peale tahtsin lugeda artiklit eelmise kuu Digist ja - võta näpust, ei ole võimalik... Miskipärast on ka Digaris väljaanded kuni aastani 2014, hilisemaid ei ole. Mitte ei kujuta ennast ette mööda R-kioskeid tuiskamas, et ega kusagil ei ole veel eelmise kuu numbrit... Olen täiesti valmis ostma üksikuid, mind huvitavaid artikleid, mitte et kogu ajakiri ei oleks huvitav, aga ei ole päris minu ampluaa.
Küll aga Lärri viimasele kommentaarile vastuseks pakun näituseks National Geographicut - töötab kenasti nii PC-s kui Iphone'is. Loogika on küll teine - mitte paberkandja eksemplari, vaid teema põhine, aga hetkel ei näe sellel ühtegi miinust.
Lärri 7 kuud 3 nädalat tagasi
Enne valimisi ikka juhtuvad imed. Jaanuari number mõne rubla eest alla laetav! Lihtlabane pdf aga asi seegi...
Ching chong 1 nädal 6 päeva tagasi
Mina loeks meelsamini paberkandjal. Ekraani saab niikuinii palju passida.

Lisa postitus


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.